SEO Checklist (7.x-4.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Tools
cy: Arfau

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
