SEO Checklist (7.x-4.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Download
id: Unduh

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Performance
id: Performa

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Tools
id: Alat
