SEO Checklist (7.x-4.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Download
tr: İndir

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Performance
tr: Performans

en: Tools
tr: Araçlar

en: Page titles
tr: Sayfa başlıkları

en: Install Module Filter module.
tr: Eklenti Filtresi (Module Filter) eklentisini kur.
