SEO Checklist (7.x-4.1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: Configure
cs: Nastavení

en: Introduction
cs: Úvod

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: More info
cs: Více informací

en: Download module
cs: Stáhnout modul

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: Help page
cs: Stránka s nápovědou

en: URL paths
cs: Cesty URL

en: Enable clean URLs.
cs: Povolit čistá URL.

en: Install Pathauto module.
cs: Nainstalovat modul Pathauto.

en: Configure Pathauto module.
cs: Nastavit modul Pathauto.

en: Install Global Redirect module.
cs: Nainstalovat modul Global Redirect.

en: Install Redirect module.
cs: Nainstalovat modul Redirect.

en: Get a Google account.
cs: Získat Google účet.

en: Get a Windows Live ID.
cs: Získat Windows Live ID.

en: Track your visitors
cs: Sledujte své návštěvníky

en: Install Google Analytics module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics.

en: Install Google Analytics Tokenizer module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics Tokenizer.

en: Install Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email.

en: Configure Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email module.
cs: Nastavit modul Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email.

en: Install Context Keywords module.
cs: Nainstalovat modul Context Keywords.

en: Install Meta tags module.
cs: Nainstalovat modul Meta tags.

en: Configure Meta tags module.
cs: Nastavit modul Meta tags.

en: Install HTML Purifier module.
cs: Nainstalovat modul HTML Purifier.

en: Download library
cs: Stáhnout knihovnu

en: Install Search 404 module.
cs: Nainstalovat modul Search 404.

en: Install SEO Compliance Checker module.
cs: Nainstalovat modul SEO Compliance Checker.

en: Check for broken links.
cs: Zkontrolovat nefunkční odkazy.

en: Install Site verification module.
cs: Nainstalovat modul Site verification.

en: Install XML Sitemap module.
cs: Nainstalovat modul XML Sitemap.

en: Install Site map module.
cs: Nainstalovat modul Site map.
