Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: General
ar: عام
