Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: General
ast: Xeneral
