Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: General
fa: عمومی
