Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: General
fr: Général
