Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: General
gl: Xeral
