Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: General
hy: Ընդհանուր
