Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: General
ka: ზოგადი
