Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: General
ku: گشتی
