Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: General
ps: ټوليز
