Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: General
sk: Všeobecné
