Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: General
uk: Загальне

en: Module's CSS replacement
uk: Заміна CSS в модулі

en: Replacement for blocks system identifier. Allowed only English lowercase characters. Default: %name.
uk: Заміни для системи ідентифікації блоків. Дозволені лише латинські літери нижнього регістру. За замовчуванням: %name.
