Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Hostname
bg: Име на хост

en: General
bg: Общи
