Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Hostname
it: Nome host

en: General
it: Generale
