Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: General
nl: Algemeen
