Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: General
pt: Geral
