Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: General
sl: Splošno
