Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: General
ta: பொது
