Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: General
tr: Genel
