Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
