Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Hostname
cs: Hostitel

en: General
cs: Obecné
