Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Vertical
de: Vertikal

en: General
de: Allgemein
