Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: General
el: Γενικά
