Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: General
et: Üldine
