Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: General
eu: Orokorra
