Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: General
fi: Yleiset asetukset
