Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: General
gu: સામાન્ય
