Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: General
hr: Općenito
