Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: General
is: Almennt
