Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Hostname
ja: ホスト名

en: General
ja: 全般
