Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: General
km: ទូទៅ​
