Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: General
sv: Allmän
