Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Hostname
be: Імя хоста

en: General
be: Агульны
