Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador
