Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: General
cy: Cyffredinol
