Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: General
da: Generelt
