Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Hostname
he: שם שרת

en: General
he: כללי
