Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: General
hu: Általános
