Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Hostname
id: Nama host

en: General
id: Umum
