Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: General
jv: Umum
