Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: General
kn: ಜನರಲ್
