Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: General
lt: Bendras
