Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: General
ru: Общий

en: Enable sape.ru support
ru: Включить поддержку sape.ru

en: Enable trustlink.ru support
ru: Включить поддержку trustlink.ru

en: Enable linkfeed.ru support
ru: Включить поддержку  linkfeed.ru

en: Sape ID (<a href="@url" target="_blank">sign up</a>)
ru: Sape ID (<a href="@url" target="_blank">войти</a>)

en: Number of sape blocks
ru: Количество sape блоков

en: Leave blank for auto-detection. Detected: @hostname
ru: Оставьте пустым для автоматического обнаружения. Определено: @hostname

en: Should be localhost:11211 or unix socket unix://socket.sock
ru: Должно быть localhost: 11211 или unix socket unix://socket.sock

en: Sape settings.
ru: Настройки Sape.

en: Module's CSS replacement
ru: CSS модуля замены

en: Replacement for blocks system identifier. Allowed only English lowercase characters. Default: %name.
ru: Замена для системы идентификации блоков. Допускается только строчные буквы английского алфавита. По умолчанию: %name.

en: Force show code
ru: Форсировать показ кода
