Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: General
vi: Tổng quát
