Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Hostname
az: Host adı

en: General
az: Əsas
