Seonet - links exchange (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: General
hi: सामान्य
