Seonet - links exchange (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: General
lv: Galvenie
